Приказивање постова са ознаком Lola Smiljanić. Прикажи све постове
Приказивање постова са ознаком Lola Smiljanić. Прикажи све постове

Nakon prošlogodišnje nominacije u kategoriji za videospot godine za pesmu „Haljinica boje lila“ na prestižnоm izboru za najbolje u segmentu muzike (Balkan Music awards), Severina je i ove godine nominovana u istoj kategoriji - najbolji video spot u 2010. godini. Ovoga puta za hit-pesmu "Lola", za koji je spot režirao Aleksandar Kerekeš Keki. Spot koji je trenutno na Jutjubu ima 1 650 000 pregleda izazvao je odlične reakcije publike. Kao potvrda uspeha stigla je i nominacija u prestižnoj kategoriji - Najbolji videospot u 2010. godini na Balkan Music Awardsu 2011. U konkurenciji sa Severinom u kategoriji videospot godine našli su se i spotovi popularne grčke pevačice Elene Paparizou, turske grupe "Manga", turskog pevača Serdar Ortaca, te rumunske pevačice Andree Banice. Svečana dodela nagrada biće upriličena na velikom spektaklu u Sofiji 6. juna.

Podeli sa prijateljima

Reči su jedno, dela su drugo! Iako je u nekoliko navrata demantovala da je uplovila u ljubavnu vezu s fudbalerom Lolom Smiljanićem, pevačica Anabela Bukva nedavno se pojavila u poznatom prestoničkom kafiću sa 11 godina mlađim dečkom. "Bili su u zavučenom separeu i trudili se da ostanu neprimećeni, ali im to ipak nije pošlo za rukom. Inače, to nije prvi put da njih dvoje možete videti zajedno i meni se nekako čini da se oni i ne kriju kako treba. Može ona da priča koliko hoće da nisu u šemi, ali ako ovako nastave, pitanje je dana kada će ih neko uslikati zajedno. Anabelu je verovatno strah da prizna vezu sa Smiljanićem jer je poučena lošim iskustvom iz prethodnih veza, bar što se medija tiče. Mislim da je s druge strane i malo sramota od publike jer je on ipak dosta mlađi od nje." rekao je za „Alo!“ izvor blizak pevačici. Kako bismo čuli od Bukve lično kakvo je to viđanje bilo, pozvali smo je, a pevačica nije htela da potvrdi, ali ni da demantuje da ima novu ljubav. "Tačno je da smo se sreli" rekla nam je pevačica, a na pitanje da li možda želi da promeni izjavu povodom njihovog odnosa, Bukva je bila kratka: "Ne želim da pričam o toj temi." Možda se Anabela samo "teši" jer nije otišla za Ameriku kako je planirala, a Lola je dobar "drug" kao što je i sa Stanijom...

Podeli sa prijateljima